Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Şartlar

https://dogru-hedef-tr.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli herhangi bir yerel ile yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. kanunlar. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan

DOĞRU HEDEF Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan, geçici görüntüleme amacıyla geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştirin veya kopyalayın;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya halka açık herhangi bir sergileme amacıyla kullanamazsınız;
  • DOĞRU HEDEF Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılıma ters mühendislik uygulama girişiminde bulunmak;
  • materyallerden her türlü telif hakkını veya diğer mülkiyet notlarını kaldıracaksınız; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “aynalamak”.

Bu, DOĞRU HEDEF’in bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak tanıyacaktır. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, indirdiğiniz ve elinizde bulunan tüm materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları, Hizmet Şartları Oluşturucu‘nun yardımıyla oluşturulmuştur.

3. Sorumluluk reddi beyanı

DOĞRU HEDEF İnternet Sitesinde yer alan tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. DOĞRU HEDEF, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, dolayısıyla diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca DOĞRU HEDEF, Web Sitesinde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyaller veya bu Web Sitesine bağlantılı herhangi bir site ile ilgili başka herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

DOĞRU HEDEF veya tedarikçileri, DOĞRU HEDEF Web Sitesinde yer alan materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak zararlardan, DOĞRU HEDEF’e veya bu Web Sitesinin yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. Böyle bir hasar olasılığı hakkında yazılı olarak. Bazı yargı mercileri, zımni garantilerde sınırlamalara veya tesadüfi zararlara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılmasına izin vermemektedir; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

DOĞRU HEDEF İnternet Sitesinde yer alan materyaller teknik, dizgisel veya fotografik hatalar içerebilir. DOĞRU HEDEF, bu Web Sitesinde yer alan hiçbir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. DOĞRU HEDEF, Web Sitesinde yer alan materyalleri, dilediği zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. DOĞRU HEDEF materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

DOĞRU HEDEF, Web Sitesine bağlantı verilen sitelerin tamamını incelememiştir ve bu tür bağlantı verilen sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı DOĞRU HEDEF’in siteyi onayladığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcıya aittir.

7. Site Kullanım Koşullarında Değişiklikler

DOĞRU HEDEF, Web Sitesine ilişkin işbu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

DOĞRU HEDEF Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.